Sklad

Koordinátor náhrad - Chrášťany

Chrášťany

Česká republika

Pro náš sklad v Chrášťanech hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici koordinátora náhrad. Máš rád řešení problémů a výzvy? Hledání chybějících položek, jejich náhrada alternativou a komunikace se zákazníky bude tvým každodenním rohlíkem.

O Rohlíku

Rohlík je evropská jednička v online prodeji potravin.

Naše skvělé služby už znají zákazníci v ČR, Maďarsku, Rakousku a Německu. A brzy se podíváme ještě dál.

Co nabízíme

Osobní růst

Rohlík roste jako o závod a ty můžeš taky. Každý den se naučíš něco nového. Budeš řešit problémy, které zatím řešit neumíš. Nabízíme ti náročnou a hodně zajímavou práci.

Není to pro každého, ale pokud tě baví změny a výzvy, bude se ti u nás líbit.

Smysluplná práce

Budeš součástí jedné z nejzajímavějších služeb v Evropě. Od chvíle, co se k nám přidáš, budeš mít možnost přímo měnit život našich zákazníků k lepšímu.

Nezáleží v jakém jsi týmu, na jaké pozici, nebo kolik let máš zkušeností. Tvoje práce bude mít přímý dopad na výsledky a budeš součástí pozitivní změny, kterou přinášíme. Pokud máš názor a nebojíš se ho říct, vyslechneme tě. Pokud má tvůj nápad hlavu a patu a je podpořen daty, budeme ho realizovat. Zákazník je středem našeho vesmíru, takže každý krok, který mu usnadní nebo zpříjemní nakupování, bereme vážně.

Svoboda v práci

Věříme si. Každý se může sám rozhodnout, kde se mu pracuje nejlíp, nebo kolik z neomezené dovolené se rozhodne využít. Zajímají nás tvoje výsledky, ne to, odkud je přinášíš.

Férová odměna

Pravidelné bonusy vás tu nečekají. Věříme tomu, že skvělou práci lidi nedělají kvůli kvartálnímu bonusu. Ale nebojte, zaplatit vás umíme. Chceme zaměstnávat ty nejlepší z nejlepších, proto nabízíme velice zajímavé fixní mzdy.

Vzájemné uznání

Záleží nám na vašem názoru. A proto jsme spustili systém vzájemného ocenění, kde každý může pochválit kolegy a poděkovat jim a zároveň jim poslat kredity do naší interní kafeterie.

Sportovní výzvy

Výzev není nikdy dost! Proto pořádáme sportovní akce. Třeba běh, kolo či turistiku. Trvají různě dlouho - někdy týden, jindy klidně i půl roku. Kromě toho, že si zlepšíte i fyzičku, můžete získat i lákavé odměny. Teď už jen začít trénovat :)

Je to pro tebe to pravé ořechové?

Rohlík roste a ty můžeš růst s ním. Bojujeme v těžkém prostředí, ale bojujeme jako tým. Potkáš se u nás s nejlepšími profíky z Business intelligence, logistiky, nákupu a mnoha dalších oborů. Podporujeme se, pomáháme si, dobře se bavíme. A protože život není jen práce, pořádáme spoustu ochutnávek nových produktů, grilovaček a večírků.

Hodíme se k sobě?

Měnit nákupní zvyklosti a zlepšovat zákazníkům život je těžký oříšek. Takový úkol není pro každého. Je to náročné a i život u nás umí být náročný.

Jdeš do toho?

Napiš pár slov o sobě a pojďme se poznat

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.

Tento souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, je udělen na dobu 5 let a můžete jej kdykoli odvolat a trvale vymazat své osobní údaje pro danou společnost na této adrese. privacy@rohlikgroup.com. Pokud svůj souhlas odvoláte, společnost Rohlik Group a.s. trvale. vymaže všechny vaše osobní údaje. Poznámky, které jsou výstupem a záznamem výběrového řízení, mohou být dále zpracovávány pouze v případě, že neobsahují žádné osobní údaje.

Pro účely zpracování údajů společnost používá software třetích stran, nástroje, které dodržují platné zákony o ochraně osobních údajů.

Zpracováním vašich osobních údajů máte právo: (i) na přístup ke svým údajům osobních údajů; (ii) na opravu nebo doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, pokud osobní údaje již nejsou potřebné pro účely, pro které byly shromážděny nebo jinak zpracovány, nebo pokud zjistíte, že byly zpracovány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů v konkrétních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po jejímž uplatnění bude zpracování vašich osobních údajů ukončeno, pokud se neprokáže, že existují závažné oprávněné důvody. pro zpracování, které převažují nad vašimi zájmy nebo právy a svobodami, zejména pokud je důvod případné námitky vymahatelný; a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Další informace o zpracování údajů společností Rohlik Group a.s. včetně případných příjemců se obraťte na privacy@rohlikgroup.com nebo navštivte www.rohlik.group/Privacy-policy.